Vitajte!

Srdečne vítam každého návštevníka stránky, zameranej na prezentáciu mojej tvorby. 

Stránka je venovaná technike pletenie z papiera. 

Vo fotogalérii nájdete moje doterajšie výrobky, v časti Opýtajte sa, mi môžete napísať otázky alebo váš postreh. Ak budem vedieť, rada Vám odpoviem. Nájdete ma aj na mojej facebookovej stránke Pletiem si z papiera ❤ ErikaM

Ďakujem za čas, ktorý ste tu strávili.

Erika

 

 

 

Keď nakupujete od kreatívnej duše, kupujete si viac než len maľbu, pieseň alebo román. Kupujete si stovky hodín experimentov a tisíce zlyhaní. Kupujete si dni, týždne, mesiace, roky frustrácií a momenty plné lásky, úspechov a potešenia. Kupujete si noci plné strachu, či kreatívna duša zaplatí nájom, či bude mať čo jesť, či bude mať dostatok peňazí na jedlo pre deti, mačky, psov. Nekupujete si len vec, kupujete si kus srdca, časť z duše, súkromný moment v niekoho živote. Kupujete si čas kreatívnej duše, ktorá ho vložila do niečoho, čomu verí a skutočne miluje, čosi, čo naozaj stálo za ten strach a pochybnosti v jeho živote, niečo, čo mení život na čosi živé.” ,,Keď nakupujete od kreatívnej duše, kupujete si viac než len maľbu, pieseň alebo román. Kupujete si stovky hodín experimentov a tisíce zlyhaní. Kupujete si dni, týždne, mesiace, roky frustrácií a momenty plné lásky, úspechov a potešenia. Kupujete si noci plné strachu, či kreatívna duša zaplatí nájom, či bude mať čo jesť, či bude mať dostatok peňazí na jedlo pre deti, mačky, psov. Nekupujete si len vec, kupujete si kus srdca, časť z duše, súkromný moment v niekoho živote. Kupujete si čas kreatívnej duše, ktorá ho vložila do niečoho, čomu verí a skutočne miluje, čosi, čo naozaj stálo za ten strach a pochybnosti v jeho živote, niečo, čo mení život na čosi živé.”

Neznámy autor

 

 

 

 

 

 

Opýtajte sa

Re:vencek

Dátum: 04.05.2015 | Vložil: Erika

vsetko je pletene z papiera. navody najdes na nete, youtube, staci zadat papierove pletenie

Re:vencek

Dátum: 04.06.2015 | Vložil: Erika

Ahoj, vsetky veci su pletene z papiera, ak myslis ten omotavany vencek, je to dost pracne a spotrebujes vela ruliciek. ak chces podrobnejsi postup, posli mi mail.
dakujem

Záznamy: 3 - 4 zo 6
<< 1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok

Náš tím

Michaela Medvecová

Project manager: Email: mishel.medvecova@gmail.com

Erika Medvecová

Riaditeľ spoločnosti: Email: erika.medvecova@gmail.com